afisha2016.jpg afisha2015.jpg afisha_2014.jpg
afisha_2014.jpg
afisha_2013.jpg
afisha_2012.jpg
afisha_kristinei.jpg
afisha2010.jpg

DALĪBNIEKI, SOLISTI

ATGADINĀM:
2.kārtas dalības maksa jasamaksā līdz 22. maijam (ieskaitot).

nesamakats - 1. kārtas dalības maksa nav samaksāta.
samaksats - 1. kārtas dalības maksa samaksāta.
samaksats - pusfināla dalībnieks, 2. kārtas dalības maksa samaksāta.

Sarakstā: Vārds/Uzvārds/(vecums konkursa dienā)/Novads.
4 - 7 gadi.
01. Agneta Lāce (7) Valmieras novads
02. Mārtiņš Zauers (7) Tukuma novads
03. Dita Katrīna Tāse (7) Talsu novads
04. Keita Simona Mieze (7) Valmieras novads
05. Karlīne Anna Ērgle (7) Rīgas novads
06. Melānija Briuņa (6) Ozolnieku novads
07. Samanta Prokopoviča (6) Talsu novads
08. Odrija Brovdi (4) Rīgas novads
09. Kate Dreimane (6) Talsu novads
10. Alise Olīvija Černova (4) Rīgas novads
11. Andīna Ešenberga (4) Talsu novads
8 - 11 gadi.
01. Estere Tirzmale (11) Talsu novads
02. Katrīna Paula Baraka (11) Skrunda novads
03. Marta Mišele Ķevle (8) Mērsrags
04. Grieta Anna Sniedziņa (11) Talsu novads
05. Keita Koreņkova (8) Cēsu novads
06. Alise Anna Vaņičkina (11) Talsu novads
07. Anete Madara Brauers (9) Tukuma novads
08. Estere Mulla (8) Saulkrastu novads
09. Terēze Dina Ruka (11) Rīgas novads
10. Jana Ancāne (10) Ventspils novads
11. Arye Lerman (9) Rīgas novads
12. Nikola Rozīte (11) Talsu novads
13. Elza Emīlija Putniece (10) Saulkrastu novads
14. Beāte Keina Balode (11) Rīgas novads
15. Marta Limberga (8) Talsu novads
16. Betija Keita Balode (9) Rīgas novads
17. Rihards Janbergs (8) Ventspils novads
18. Emīlija Vuškārniece (11) Jelgavas novads
19. Beate Megija Baranovska (11) Rīga novads
20. Annija Rudzīte (9) Rīga novads
21. Nataliya Artamonova (11) Rīgas novads
12 - 15 gadi.
01. Kristiāna Purlica (12) Talsu novads
02. Amanda Treija (14) Baldones novads
03. Paula Elizabete Grunsberga (13) Talsu novads
04. Annija Lejzemniece (15) Garkalnes novads
05. Anna Līna Dārziņa (14) Talsu novads
06. Annija Bildarte (15) Garkalnes novads
07. Amanda Flora Ešenberga (13) Talsu novads
08. Paula Mališeva (12) Ventspils novads
09. Loreta Reide (12) Rīgas novads
10. Marta Mengote (12) Bauskas novads
11. Elizabete Lukaševiča (12) Ķekavas novads
12. Marta Matisova (12) Ventspils novads
13. Agnese Huhka (15) Rīgas novads
14. Paula Pūpola (12) Alūksnes novads
16 - 19 gadi.
01. Krista Prūse (16) Talsu novads
02. Kitija Rezonga (19) Talsu novads
03. Nikola Tkačenko (18) Talsu novads
04. Deivija Vitka (18) Kuldīgas novads
05. Emīls Rolands Bērziņš (16) Talsu novads
06. Liene Linkeviča (17) Rīgas novads
Ja jums ir jautājumi vai problēmas saistībā ar reģistrēšanos, lūdzam sūtīt e-pastu uz: info@talsiuzdodtoni.lv!
28 Feb 2017
Talsos iepogāts un Talsi uzdod toni 2017
Atvērta on-line pieteikšanās konkursam Talsi Uzdod Toni

Talsu, Rojas, Dundagas un Mērsraga novadu
2.bērnu solistu un popgrupu konkurss "TALSOS IEPOGĀTS"
ŠOGAD 29. APRĪLĪ!
Jaunums! Šogad konkursā aicinām piedalīties arī popgrupas!

VIII Latvijas novadu jauno vokālistu konkurss
"TALSI UZDOD TONI 2017" ŠOGAD 28. MAIJĀ! Nolikums publicēts sadaļā "NOLIKUMS"
24 May 2015
Publicēti pusfinālā iekļuvušie solisti!
Esam publicējuši pusfinālā iekļuvušos solistus.  Skatiet tos sadaļā "dalībnieki".
22 May 2015
Albums Bērnības soma.
6.jūnijā, konkursa dienā, varēsiet iegādāties Kristīne Brokas Kristbergas orģināldziesmu albumu "Bērnības soma", kurā iekļautas 10 dziesmas, 10 dziesmu fonogrammas un 10 dziesmu notis. Cena 10,00 EUR.

BS.jpg